ubytování: hotel ***+ubytování: hotel ***+
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: leteckydoprava: letecky
Cena od 57 900 Kč

2.7. - GARANCE - POSLEDNÍ 4 MÍSTA

20.11. - GARANCE - AKČNÍ CENA PLATÍ DO 30.6.

RIO DE JANEIRO – VODOPÁDY IGUAZÚ Z BRAZILSKÉ A ARGENTINSKÉ STRANY – CIUDAD DEL ESTE – ELEKTRÁRNA ITAIPÚ.

Svojí polohou a členitostí jedinečné Rio de Janeiro a nejkrásnější vodopády světa Iguazú. Bohatý program s návštěvou známých i utajených míst.

Minimum: 6 osob

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Brazílie.
2. den: Ráno přílet do Rio de Janeiro, ubytování v blízkosti slavné pláže Copacabana a individuální volno na koupání a odpočinek.
3. den: Prohlídka historického centra města s moderní katedrálou ve tvaru sopky. Navštívíme kostel sv. Benedikta bohatě zdobený zlatem, jedinou secesní kavárnu v Brazílii a zachovalou portugalskou knihovnu. Po obědě se přemístíme ke stadionům Sambodromo, kde se pořádá největší festival samby na světě, a Maracanã , který byl největším fotbalovým stadionem na světě. Nakonec vyjedeme kabinovou lanovkou na Cukrovou homoli (Pão de Açúcar), kde si počkáme na západ slunce.
4. den: Výlet do Cosme Velho k památníku Corcovado s obrovskou sochou Ježíše Krista ve výšce 710 m a s jedinečným výhledem na celé Rio de Janeiro a zátoku Guanabara. Navštívíme bohémskou čtvrť Santa Teresa, kam donedávna jezdila historická otevřená tramvaj. V březnovém termínu je tento den jedinečnou příležitostí zúčastnit se závěrečného defilé karnevalu na Sambodromu. Dále navštívíme botanickou zahradu založenou již v 19. století a projedeme se kolem pláží Ipanema , Leblon až na pláž São Conrado. Během dne budeme obědvat v restauraci tradičního brazilského způsobu „rodizio“ s mnoha druhy grilovaného masa, steaků, salátů nebo ryb.
5. den: Celodenní volno, koupání a odpočinek. Možnost fakultativního výletu do císařského města Petropolis vzdáleného dvě hodiny od Ria, příp. zajímavá exkurze do chudinské čtvrti „favela“ s místním průvodcem.
6. den: Transfer na letiště a odlet do Foz do Iguaçu nacházejícího se nedaleko vodopádů, transfer, ubytování v hotelu a odpočinek. Město je vstupní branou k návštěvě vodopádů Iguacu z brazilské strany.
7. den: Návštěva brazilské strany vodopádů. Širší než Viktoriiny vodopády a vyšší než Niagara nabízejí v délce téměř 3 km nezapomenutelný pohled na 275 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80m v tzv. Ďáblově chřtánu. Celý zážitek je kromě osvěžení vodní tříští a okouzlení nesčetnými duhami doplněn i divokou bujnou vegetací okolních pralesů s množstvím tropických rostlin a exotických zvířat, především zvědavých nosálů. Fakultativně možnost působivého přeletu ve vrtulníku nad vodopády. Na oběd zamíříme do vyhlášené rybí restaurace na břehu řeky Paraná. Odpoledne exkurze do 2. největší vodní elektrárny na světě v Itaipú na hranici Brazílie a Paraguaye a poté krátký výlet do města Ciudad del Este v Paraguayi.
8. den: Ráno navštívíme park exotických ptáků, kde je možné spatřit velké množství tropického ptactva a poté vyrazíme do Puerto Iguazú v Argentině na prohlídku vodopádů Iguazú na argentinské straně. Návštěva argentinského národního parku Vám nabídne naprosto odlišné pohledy na vodopády, které máte tentokrát možnost pozorovat z horní i spodní části. Podíváme se na místa, která zaručují návštěvníkům nejlepší výhledy na vodopády, nad nimiž se neustále v mracích mlhy tvoří duha. Vrcholem prohlídky je 80 m vysoký vodopád Ďáblův chřtán. Návštěvu usnadňuje vláček spojující jednotlivé části vodopádů. Navečer návrat do hotelu v Brazílii.
9. den: Odpoledne transfer na letiště a večer odlet domů.
10. den: Přílet do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

 • letecká doprava Praha – Rio/ Iguazú – Praha včetně tax
 • vnitrostátní přelety
 • privátní doprava a transfery
 • 7 x ubytování v 3-4* hotelech se snídaní
 • uvedený program včetně vstupů
 • vstupy na vodopády Iguazú na argentinské i brazilské straně
 • vstupenka do elektrárny Itaipú
 • vstup na Cukrovou homoli v Riu
 • lanovka na Corcovado se sochou Ježíše Krista
 • služby česky mluvícího průvodce CK Soleada (minimum: 6 osob)
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 8000 Kč)
 • komplexní cestovní pojištění A60 (70Kč/den) vč.storna (příplatek: 700 Kč)
 • fakultativní výlety a spropitné

Slevy

 • 3% při rezervaci více než 120 dnů před odjezdem
 • 5% pro stále klienty více než 90 dnů před odjezdem
 • časové slevy se vztahují pouze na katalogové ceny

Podobné zájezdy

Zájezd obsahuje Last Minute slevu

Přírodní krásy Brazílie - od Ria k Amazonii

RIO DE JANEIRO – VODOPÁDY IGUAZÚ – ELEKTRÁRNA ITAIPÚ – CIUDAD DEL ESTE – BRASILIA – MANAUS – AMAZONIE. Co vás čeká? Magické město Rio de Janeiro, vodopády Iguazú, unikátní architektura hlavního města Brasilia. A především věříme, že Vás okouzlí pobyt v panenské části Amazonie, kam jezdíme již dvanáct…
doprava: letecky 14 dní
20.11.2018 (a další 3 termíny)
strava: snídaně ubytování: hotel ***+
Cena od 77 900 Kč
Zájezd obsahuje Last Minute slevu

Velká cesta Brazílií

RIO DE JANEIRO – VODOPÁDY IGUAZÚ – CIUDAD DEL ESTE – BRASILIA – MANAUS – AMAZONIE – SALVADOR – OSTROVY ITAPARICA A ILHA DOS FRADES – NATAL. Nejobsáhlejší zájezd po Brazílii na českém trhu s návštěvou často opomíjených míst. Ukážeme Vám karnevalové Rio, dech beroucí vodopády Iguazú, unikátní hlavní město…
doprava: letecky 18 dní
20.11.2018 (a další 2 termíny)
strava: snídaně ubytování: hotel ***+
Cena od 96 900 Kč

Z Ria až na pobřeží Pacifiku

RIO DE JANEIRO – VODOPÁDY IGUAZÚ – BUENOS AIRES – TIGRE – COLONIA DEL SACRAMENTO – MENDOZA – SANTIAGO DE CHILE – VIÑA DEL MAR – VALPARAISO. Nespokojíte se s návštěvou jedné země? V tom případě Vám ukážeme božské Rio se svými charakteristickými kopci, majestátní vodopády Iguazú, abyste se dále přesunuli…
doprava: letecky 16,17 dní
20.11.2018 (a další 2 termíny)
strava: snídaně ubytování: hotel ***+
Cena od 99 900 Kč
napric-peru-08

Akční ceny na vybrané podzimní zájezdy....

Pouze do 30.2018 nabízíme speciální akční ceny na vybrané zájezdy do Brazílie a Peru.

TOPlist