Slevy na zájezdyPříprava a organizace poznávacích zájezdů je velice komplikovaný proces, proto oceňujeme, pokud se klienti rozhodnou pro účast na zájezdu s větším předstihem. Proto máme připraveny následující slevy:

3% pro nové účastníky, kteří si přihlásí více než 120 dnů (4 měsíce) před odjezdem

5% pro stálé klienty, kteří si přihlásí dříve než 3 měsíce před odjezdem


Uvedené slevy se vztahují pouze na naše vlastní zájezdy.

Pokud se na zájezd přihlásíte s dostatečným předstihem, nejenže získáte časovou slevu, ale nám jako organizátorům zájezdu to výrazně usnadňuje situaci z následujících důvodů:

- i v případě, že máme nižší počet přihlášených osob, než je požadované minimum, je pravděpodobné, že se nám podaří zajistit cenově výhodné letenky a tím budeme schopni garantovat uskutečnění zájezdu i s menším počtem osob. A to je rozhodně zajímavý argument pro většinu klientů, kteří si musí plánovat dovolenou s velkým předstihem.

- čím dříve se klienti na zájezdy hlásí, tím je větší pravděpodobnost na naplněnění skupiny. Ostatní zájemci vidí, že je zájezd částečně naplněn a také si přihlašují.

- pokud se hlásíte na zájezd s malým předstihem před odjezdem a a jsou stále volná místa (velikost skupin je omezena 6-14 osob dle destinace), je možné, že se nám již nepodaří zajistit stejné lety jako pro zbytek skupiny. Protože nezvyšujeme cenu zájezdu kvůli vyšším cenám letenek před odjezdem, jsme nuceni klientům zařídit alternativní dostupné lety. V případě zájmu ze strany klienta a pokud je to vůbec možné, se můžeme pokusit za příplatek zajistit stejné lety jako pro skupinu.