Protože příprava a organizace poznávacích zájezdů je velice komplikovaný proces, oceňujeme, pokud se klienti rozhodnou pro účast na zájezdu s větším předstihem. Proto máme připraveny následující slevy:

3% pro nové účastníky, kteří si přihlásí více než 120 dnů (4 měsíce) před odjezdem

5% pro stálé klienty (pouze u poznávacích zájezdů), kteří si přihlásí dříve než 3 měsíce před odjezdemPokud se na zájezd přihlásíte s dostatečným předstihem, nejenže získáte časovou slevu, ale nám jako organizátorům zájezdu to výrazně usnadňuje situaci z následujících důvodů:

- i v případě, že máme nižší počet přihlášených osob, než je požadované minimum, je pravděpodobné, že se nám podaří zajistit cenově výhodné letenky a tím budeme schopni garantovat uskutečnění zájezdu i s menším počtem osob. A to je rozhodně zajímavý argument pro většinu klientů, kteří si musí plánovat dovolenou s velkým předstihem.

- čím dříve se klienti na zájezdy hlásí, tím je větší pravděpodobnost na naplněnění skupiny. Ostatní zájemci vidí, že je zájezd částečně naplněn a také si přihlašují.

- pokud se hlásíte na zájezd s malým předstihem před odjezdem a a jsou stále volná místa (velikost skupin je omezena 6-14 osob dle destinace), je možné, že se nám již nepodaří zajistit stejné lety jako pro zbytek skupiny. Protože nezvyšujeme cenu zájezdu kvůli vyšším cenám letenek před odjezdem, jsme nuceni klientům zařídit alternativní dostupné lety. V případě zájmu ze strany klienta a pokud je to vůbec možné, se můžeme pokusit za příplatek zajistit stejné lety jako pro skupinu.


Garantované zájezdy podzim 2021

Nové podmínky rezervací

Pokud s námi chcete na podzim vyrazit do Latinské Ameriky a váháte s přihláškou, rádi bychom Vám rozhodnutí usnadnili. Můžete se nyní přihlásit na zájezd i bez uhrazení zálohy. Tu stačí uhradit 4 měsíce před odjezdem. Pokud by se zájezd nemohl uskutečnit, pak máte na výběr vrácení peněz nebo změnu termínu.