Jak se přihlásit na zájezd


Jak se přihlásit na zájezd

1.Rezervace zájezdu
Zájezd je možné rezervovat přes webové stránky, telefonicky nebo emailem. Následně vám pošleme potvrzení rezervace emailem s dalšími podrobnými informacemi. Dále dostanete smlouvu o zájezdu, Všeobecné podmínky zájezdu CK Soleada a také Garanční list pojištění CK proti úpadku. Rezervace je obvykle platná 5 pracovních dnů, v případě přihlášky méně než 40 dnů před odjezdem, je platnost kratší dle dohody s CK.

2. Všeobecné podmínky zájezdu
Všichni účastníci zájezdu jsou povinni se seznámit se Všeobecnými podmínkami zájezdu CK Soleada a jejich podpisem vyjadřují souhlas s těmito podmíkami. Velice dlůležité informace jsou především podmínky pro storno zájezdu. Vřele doporučujeme uzavřít pojištění storna zájezdu, které ochrání klienta před nepředvídatelnými situacemi. Více informace najdete v sekci Cestovní pojištění.

3. Smlouva o zájezdu
Formulář smlouvy o zájezdu je možné stáhnout na našem webu (zde). Formulář prosím pečlivě vyplňte, včetně čísel cestovních pasů, s kterými budete cestovat. Podepsaný formulář včetně podepsaných všeobecných podmínek zašlete naskenovaný emailem na info@soleada.cz nebo vytištěné 2 kopie poštou na naši adresu: CK Soleada, Moskevská 658/41, Liberec, 46001. Přijetí cestovní smlouvy Vám vždy potvrdíme emailem nebo telefonicky.

4. Slevy
S ohledem na náročnou organizaci našich zájezdů obvykle nevypisujeme last minute slevy. Naopak našim klientům nabízíme slevy za včasnou přihlášku.

3% z ceny zájezdu pro nové klienty při přihlášce více než 4 měsíce před odjezdem zájezdu
5% pro opakované klienty při přihlášce více než 3 měsíce před odjezdem zájezdu

Časovou slevu je nutné uvést ve smlouvě o zájezdu. Dodatečně vyžádané slevy se neposkytují.

5. Příplatky
V případě zájmu o jednolůžkový pokoj je nutné uhradit uvedený single příplatek. Pokud má klient zájem o doplnění na pokoj s dalším účastníkem stejného pohlaví, pak je nutné uvést do přihlášky single příplatek. V okamžiku, kdy se najde další osoba na doplnění, tento příplatek bude odečten z doplatku.

6. Úhrada zálohy
Současně s vyplněnou smlouvou o zájezdu je nutné uhradit zálohy ve výši 50% z ceny objednaných služeb. Variabilní symbol je číslo smlouvy o zájezdu.
Možnosti úhrady:
  • bankovním převodem na korunový účet 191309907/0300
  • vkladem v hotovosti na pobočce ČSOB na korunový účet 191309907/0300
  • v hotovosti v naší CK

7. Doplatek zájezdu
Doplatek je nutné uhradit nejpozději 40 dnů před odjezdem zájezdu. Obvykle klienty upozorňujeme s předstihem, že se blíží termín doplatku. Nicméně prodleva s neuhrazením doplatku je závažné porušení všeobecných podmínek.