Jak se přihlásit na zájezd

1.Rezervace zájezdu
Zájezd je možné rezervovat přes webové stránky, telefonicky nebo emailem. Následně vám pošleme potvrzení rezervace emailem s dalšími podrobnými informacemi. Dále dostanete smlouvu o zájezdu, Všeobecné podmínky zájezdu CK Soleada a také Garanční list pojištění CK proti úpadku. Rezervace je obvykle platná 5 pracovních dnů, v případě přihlášky méně než 40 dnů před odjezdem, je platnost kratší dle dohody s CK.

2. Všeobecné podmínky zájezdu
Všichni účastníci zájezdu jsou povinni se seznámit se Všeobecnými podmínkami zájezdu CK Soleada a jejich podpisem vyjadřují souhlas s těmito podmíkami. Velice dlůležité informace jsou především podmínky pro storno zájezdu. Vřele doporučujeme uzavřít pojištění storna zájezdu, které ochrání klienta před nepředvídatelnými situacemi. Více informace najdete v sekci Cestovní pojištění.

3. Smlouva o zájezdu
Formulář smlouvy o zájezdu je možné stáhnout na našem webu (zde). Formulář prosím pečlivě vyplňte, včetně čísel cestovních pasů, s kterými budete cestovat. Podepsaný formulář včetně podepsaných všeobecných podmínek zašlete naskenovaný emailem na info@soleada.cz nebo vytištěné 2 kopie poštou na naši adresu: CK Soleada, Moskevská 658/41, Liberec, 46001. Přijetí cestovní smlouvy Vám vždy potvrdíme emailem nebo telefonicky.

4. Slevy
S ohledem na náročnou organizaci našich zájezdů obvykle nevypisujeme last minute slevy. Naopak našim klientům nabízíme slevy za včasnou přihlášku.

3% z ceny zájezdu pro nové klienty při přihlášce více než 4 měsíce před odjezdem zájezdu
5% pro opakované klienty při přihlášce více než 3 měsíce před odjezdem zájezdu

Časovou slevu je nutné uvést ve smlouvě o zájezdu. Dodatečně vyžádané slevy se neposkytují.

5. Příplatky
V případě zájmu o jednolůžkový pokoj je nutné uhradit uvedený single příplatek. Pokud má klient zájem o doplnění na pokoj s dalším účastníkem stejného pohlaví, pak je nutné uvést do přihlášky single příplatek. V okamžiku, kdy se najde další osoba na doplnění, tento příplatek bude odečten z doplatku.

6. Úhrada zálohy
Současně s vyplněnou smlouvou o zájezdu je nutné uhradit zálohy ve výši 50% z ceny objednaných služeb. Variabilní symbol je číslo smlouvy o zájezdu.
Možnosti úhrady:
  • bankovním převodem na korunový účet 191309907/0300
  • vkladem v hotovosti na pobočce ČSOB na korunový účet 191309907/0300
  • v hotovosti v naší CK

7. Doplatek zájezdu
Doplatek je nutné uhradit nejpozději 40 dnů před odjezdem zájezdu. Obvykle klienty upozorňujeme s předstihem, že se blíží termín doplatku. Nicméně prodleva s neuhrazením doplatku je závažné porušení všeobecných podmínek.


 

Doporučené destinace pro 2022

Na podzim 2022 Vám můžeme doporučit zájezdy do všech destinací např. Kostarika, Mexiko, Chile, Argentina, Peru, Brazílie, Kolumbie. Ve všech zemích je situace stabilní a cestování funguje bez problémů. Podmínkou je dokončené očkování proti covidu. Máte-li dotazy, zavolejte nám na 774 750 111, rádi Vám odpovíme.