Časté dotazy k zájezdům

Hledáte-li odpovědi na obvyklé dotazy k zájezdům např. informace k letecké dopravě, pozemní dopravě, ubytování, stravování, kapesnému, oblečení a další praktické rady, pak si přečtěte tento článek.

Jak se přihlásit na zájezd

Pokud jste se již rozhodli o účasti na některém z našich zájezdů, pak zde najdete podrobný postup co, jak a kdy udělat.

Všeobecné podmínky zájezdu

Než se přihlásíte na náš poznávací zájezd, pečlivě si prostudujte všeobecné podmínky zájezdů.

Slevy na zájezdy

V případě přihlášky s předstihem a také pro naše stálé klienty nabízíme slevy.

Pojištění cestovní kanceláře

I naše cestovní kancelář splňuje zákonné povinnosti o pojištění CK pro případ úpadku. Dále má naše CK sjednané nepovinné pojištění odpovědnosti pořadatele zájezdu. Podrobnosti k tomuto pojištění a co vše zahrnuje a znamená pro klienty, najdete v tomto článku.

Cestovní pojištění

Všichni účastníci zájezdu zavřením smlouvy o zájezdu souhlasí s tím, že budou mít uzavřené cestovní pojištění. Kromě běžného krytí léčebných výdajů doporučujeme uzavřít také pojištění pro případ storna zájezdu. Ve spolupráci s UNION pojisťovňa a.s. nabízíme komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Očkování

Podrobnější informace k očkování na cesty do Latinské Ameriky a několik praktických rad, jak snížit riziko případných zdravotních problémů.

Cestovní doklady a víza

Podrobnosti k cestovním dokladům a vízové povinnosti do zemí Latinské Ameriky.

Dokumenty ke stažení

Všechny dokumenty ke stažení - smlouva o zájezdu, všeobecné podmínky, garační list, podmínky cestovního pojištění, koncese atd.


Garantované zájezdy podzim 2019

Poslední volná místa v jarních zájezdech......

Pokud byste rádi cestovali do Latinské Ameriky, pak nabízíme poslední volná místa na zájezdy s garantovanými odjezdy např. do Brazílie, Patagonie, Mexika, velký okruh Latinskou Amerikou - Velká jihoamerická mozaika nebo do Bolívie. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.