Nezaujala vás naše nabídka poznávacích zájezdů nebo preferujete individuální cestování? Rádi vám připravíme program ušitý na míru vašim požadavkům. Vše co potřebujeme vědět je, kdy chcete cestovat a jaká místa chcete navštívit. Ostatní nechte na nás. Připravíme vám plán cesty, nabídneme vám několik variant ubytování, zařídíme vám letenky i program. S našimi rozsáhlými zkušenostmi a kontakty vám rádi poradíme a sestavíme program, který bude splňovat vaše cestovatelské požadavky a také finanční limity.

Destinace: od Mexika až po Antarktidu. Připravujeme zájezdy do všech zemí Latinské Ameriky a nejen tam....

Termín: kterýkoliv termín Vám bude vyhovovat.Vy nám řeknete, kdy chcete cestovat a my vám poradíme, kdy je vhodné cestovat do konkrétní destinace. Nenechte si namluvit, že lze cestovat do Latinské Ameriky celoročně. Každá konkrétní destinace, ale i region země může mít jiné optimální období pro návštěvu.  

Délka pobytu: doporučujeme minimální délku pobytu 10-14 dnů. U všech programů je nutné počítat obvykle s 3-4 dny, které strávíte na cestě z a do destinace. 

Zaměření programu: kromě klasických poznávacích programů, organizujeme i další typy programů.

 - turistické programy s možností vysokohorské turistiky ( Peru, Ekvádor, Patagonie, Guatemala...)
 - sportovní aktivity ( rafting, turistika, cyklosturistika, jízda na koních, potápění)
 - okružní plavby (luxusní, expediční)
 - plavby na Galapágách
 - výlety do džungle v Amazonii (Ekvádor, Peru, Brazílie), ve Střední Americe (Kostarika)
 - plavby po Amazonii
 - expediční plavby k Antarktidě nebov Patagonii
 - specializované programy (kulinářské, fotografické)
 - jazykové pobyty - studium španělštiny nebo portugalštiny
 

Náročnost programu: poznávací okruhy jsou obvykle fyzicky nenáročné. V případě speciálních programů je fyzická náročnost závislá na typu aktivit a na také na požadavcích klienta. V případě pobytu ve vyšších nadmořských výškách je nutné zohlednit i váš zdravotní stav.

Standard ubytování: klasické poznávací okruhy nabízíme se standardním ubytování v hotelech 3* se snídaní. V případě zájmu, klientům nabízíme hotely ve vyšší kategorii 4-5*. Pro naše programy využíváme služeb oveřených hotelů a snažíme se klientům nabídnout kvalitní ubytování, ale také jedinečné svojí architekturou, interiérem nebo svojí polohou.

Průvodce: individuální programy připravujeme s místními anglicky hovořícími průvodci. V některých destinacích nabízíme možnost českého průvodce ( Brazílie, Argentina, Peru, Mexiko). V případě zájmu Vám připravíme celý program s českým průvodcem. Pro skupiny 6+ osob doporučujeme českého průvodce po celou dobu programu.

Pokud si nejste jisti, co všechno můžete vidět v jednotlivých zemích, navštivte naši sekci Latinská Amerika. Jako inspirace vám mohou posloužit naše skupinové zájezdy. Tyto okruhy jsme připravili na základě dlouholetých zkušeností a na základě vlastních cestovatelských zkušeností. 

Jakékoliv dotazy Vám rádi odpovíme, proto neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám připravíme návrh programu dle vašich požadavků. 


MÁM ZÁJEM O PROGRAM NA MÍRU

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

Doporučené destinace pro 2023

Na rok 2023 Vám můžeme doporučit zájezdy do všech destinací Latinské Ameriky např. Kostarika, Mexiko, Chile, Argentina, Peru, Brazílie, Kolumbie. Máte-li dotazy, zavolejte nám na 774 750 111, rádi Vám odpovíme. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.