Nezaujala vás naše nabídka poznávacích zájezdů nebo preferujete individuální cestování? Rádi vám připravíme program ušitý na míru vašim požadavkům. Vše co potřebujeme vědět je, kdy chcete cestovat a jaká místa chcete navštívit. Ostatní nechte na nás. Připravíme vám plán cesty, nabídneme vám několik variant ubytování, zařídíme vám letenky i program. S našimi rozsáhlými zkušenostmi a kontakty vám rádi poradíme a sestavíme program, který bude splňovat vaše cestovatelské požadavky a také finanční limity.

Destinace: od Mexika až po Antarktidu. Připravujeme zájezdy do všech zemí Latinské Ameriky a nejen tam....

Termín: kterýkoliv termín Vám bude vyhovovat.Vy nám řeknete, kdy chcete cestovat a my vám poradíme, kdy je vhodné cestovat do konkrétní destinace. Nenechte si namluvit, že lze cestovat do Latinské Ameriky celoročně. Každá konkrétní destinace, ale i region země může mít jiné optimální období pro návštěvu.  

Délka pobytu: doporučujeme minimální délku pobytu 10-14 dnů. U všech programů je nutné počítat obvykle s 3-4 dny, které strávíte na cestě z a do destinace. 

Zaměření programu: kromě klasických poznávacích programů, organizujeme i další typy programů.

 - turistické programy s možností vysokohorské turistiky ( Peru, Ekvádor, Patagonie, Guatemala...)
 - sportovní aktivity ( rafting, turistika, cyklosturistika, jízda na koních, potápění)
 - okružní plavby (luxusní, expediční)
 - plavby na Galapágách
 - výlety do džungle v Amazonii (Ekvádor, Peru, Brazílie), ve Střední Americe (Kostarika)
 - plavby po Amazonii
 - expediční plavby k Antarktidě nebov Patagonii
 - specializované programy (kulinářské, fotografické)
 - jazykové pobyty - studium španělštiny nebo portugalštiny
 

Náročnost programu: poznávací okruhy jsou obvykle fyzicky nenáročné. V případě speciálních programů je fyzická náročnost závislá na typu aktivit a na také na požadavcích klienta. V případě pobytu ve vyšších nadmořských výškách je nutné zohlednit i váš zdravotní stav.

Standard ubytování: klasické poznávací okruhy nabízíme se standardním ubytování v hotelech 3* se snídaní. V případě zájmu, klientům nabízíme hotely ve vyšší kategorii 4-5*. Pro naše programy využíváme služeb oveřených hotelů a snažíme se klientům nabídnout kvalitní ubytování, ale také jedinečné svojí architekturou, interiérem nebo svojí polohou.

Průvodce: individuální programy připravujeme s místními anglicky hovořícími průvodci. V některých destinacích nabízíme možnost českého průvodce ( Brazílie, Argentina, Peru, Mexiko). V případě zájmu Vám připravíme celý program s českým průvodcem. Pro skupiny 6+ osob doporučujeme českého průvodce po celou dobu programu.

Pokud si nejste jisti, co všechno můžete vidět v jednotlivých zemích, navštivte naši sekci Latinská Amerika. Jako inspirace vám mohou posloužit naše skupinové zájezdy. Tyto okruhy jsme připravili na základě dlouholetých zkušeností a na základě vlastních cestovatelských zkušeností. 

Jakékoliv dotazy Vám rádi odpovíme, proto neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám připravíme návrh programu dle vašich požadavků. 


MÁM ZÁJEM O PROGRAM NA MÍRU

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

Doporučené destinace pro 2022

Na podzim 2022 Vám můžeme doporučit zájezdy do všech destinací např. Kostarika, Mexiko, Chile, Argentina, Peru, Brazílie, Kolumbie. Ve všech zemích je situace stabilní a cestování funguje bez problémů. Podmínkou je dokončené očkování proti covidu. Máte-li dotazy, zavolejte nám na 774 750 111, rádi Vám odpovíme.