Je město na jihovýchodě Uruguaye na severním břehu řeky Río de la Plata, přibližně 160 km od Montevidea a 50 km od Buenos Aires. Počet obyvatel je asi 21 714.

Město bylo založeno Portugalci v roce 1680 a je nejstarším městem v Uruguaye. Španělům, kteří kolonizovali okolí Río de la Plata, ale vadila přítomnost Portugalců u Buenos Aires. Proto město během koloniálního období mnohokrát měnilo správce. Od r. 1995 je Colonia del Sacramento zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Zachovalé městské centrum je ukázkou spojení portugalské a španělské koloniální architektury. Historické centrum městečka má poklidnou atmosféru a mezi hlavní lákalda patří zachovalá koloniální architektura španělského i portugalského stylu, místní muzea, maják, velké množství restaurací a kaváren a nádherné aleje platanů.
 

Zájezdy

Garantované zájezdy podzim 2019

Poslední volná místa v jarních zájezdech......

Pokud byste rádi cestovali do Latinské Ameriky, pak nabízíme poslední volná místa na zájezdy s garantovanými odjezdy např. do Brazílie, Patagonie, Mexika, velký okruh Latinskou Amerikou - Velká jihoamerická mozaika nebo do Bolívie. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.