Polární plavby

Mnoho klientů, kteří milují cestování a poznávání, začnou časem hledat destinaci, která by jim nabídla kompletně odlišný zážitek z poznávání, než mohou nabídnout běžné turistické destinace. Cestování do polárních oblastí je naprosto unikátní zážitek, nejen svou odlehlostí, ale především navštívíte regiony, kam se jiným způsobem než na lodi nedostanete.

Na našem specializovaném webu www.polární-plavby.cz najdete kompletní nabídku plaveb od renomovaných světových společností do všech polárních oblastí. Tento typ cestování je tak specifický, že jenom několik světových společností nabízí skutečně profesionální a špičkové produkty. Spolupracujeme poze s několika vybranými, u kterých víme, že je na 100% garantovaná kvalita služeb a bezpečnosti klienta.

Nejpopulárnější destinací je samozřejmě oblast Antarktického poloostrova. Plavby vyplouvají s argentinského přístavu Ushuaia a nejkratší plavby trvají 10-11 dnů. Dále jsou nabízeny plavby Antarktický poloostrov v kombinaci s Jižní Georgií a Falklandskými ostrovy. Tyto plavby trvají 19-21 dnů. Nabídka plaveb v období listopad – březen je velice široká, nicméně s ohledem na omezené kapacity lodí (cca 100-160 pasažerů), je vhodné plánovat cestu s velkým předstihem (minimálně 6-12 měsíců) před požadovaným termínem. Čím dříve se cesta naplánuje, tím větší je výběr nejen samotných plaveb, ale také dostupnost různýmc typů kabin na lodi.

V oblasti severní polokoule jsou populární plavby v letních měsících v oblasti Špicberk, Grónska, Islandu, Norska nebo naprosto unikátní plavby k Severnímu pólu na palubě atomového ledoborce.


Kromě klasického poznávání, nabízíme i specializované plavby, které nabízejí doplňkový program jak sportovního charakteru (turistika, jízda na kajaku na moři, potápění, stanování nebo turistika se sněžnicemi), tak např. se zaměřením na fotografování.

Pokud vám láká Patagonie nebo Antarktida, pak můžete navštívit náš specializovaný web www.polarni-plavby.cz, kde najdete kompletní nabídku a další dodatečné informace. Případně nás kontaktujte na info@soleada.cz nebo 774 750 111. Rádi vám připravíme nabídku plavby a samozřejmě i programu před a po plavbě.