Brazílie je nádherná a opět bezpečná a přístupná...

Na začátek března máme opět naplánované naše populární okruhy Brazílií. Na výběr je ze tří okruhů s různou délkou programu. Základem je samozřejmě několikadenní pobyt v Rio de Janeiru, kdy navštívíte nejznámější ikony města - sochu Krista, Corcovado, slavné pláže Copacabana, Ipanema, Leblon, historické centrum města, bohémskou čtvrť Santa Teresa nebo město Niteroi na druhé straně zálivu. Jestli Vás něco opravdu nadchne, pak je to místní kuchyně. Nepřeberné množství exotického ovoce a osvěžujících nápojů, které si koupíte, kdekoliv Vás napadne. Říká se vidět Neapol a zemřít. My říkáme neumírejte dřív, dokud neuvidíte vodopády Iguazú. Nejkrásnější vodopády světa prozkoumáme z obou stran - brazilské i argentinské. Největší atrakcí bývá jízda lodí pod samotné vodopády, kdy na Vás nezůstane niť suchá. Další zajímavostí je návštěva vodní elektrárny Itaipú, svého času největší vodní elektrárny světa.

Pokud se rozhodnete Velkou cestu Brazílií, pak Vás dále čeká návštěva Amazonie, hlavního město Brasília se svojí unikátní architekturou, nejstarší město Brazílie Salvador de Bahia a město Natal se svými jedinečnými písečnými dunami, které prozkoumáme v bugynách. Velký okruh tak představuje pestrý kaleidoskop zážitků a směs převážně přírodních, ale i historických zajímavostí.

Situace ohledně covidu je již v Brazílii stabilizovaná. Denní nárůsty jsou v České Republice stejné jako v celé Brazílii! (Přibližně 6 tisíc případů denně). Zvýšený výskyt mají pouze dva státy v Amazonii, které nejsou součástí našich zájezdů.

https://www.soleada.cz/zajezdy/brazilsky-expres-344747/

https://www.soleada.cz/zajezdy/prirodni-krasy-brazilie-od-ria-k-amazonii-344748/

https://www.soleada.cz/zajezdy/velka-cesta-brazilii-344749/