Již od začátku fungování cestovní kanceláře byla pro všechny zájezdy stanovena kvalitativní kritéria, která jsou pečlivě dodržována. Nabídku zájezdů lze charakterizovat jako "komfortně poznávací" okruhy. Všechny programy zájezdů připravujeme sami na základě osobních zkušeností z jednotlivých zemí. Cílem není nabídnout pouze "standardní" program jako většina velkých touroperátorů, ale naopak klientům ukázat něco navíc, co v jiných nabídkách nenajdou. Praxe nám dává za pravdu. Již několikrát se podobná nabídka jako naše později objevila u konkurečních cestovních kanceláří.

Kromě jedinečného programu zájezdu standardně zajištujeme ubytování v 3-4* hotelech, komfortní privátní dopravu během okruhů, vnitrostátní přelety a především zkušené průvodce. Oba společníci pravidelně jezdí jako průvodci se skupinami a snaží se promítnout všechny praktické zkušenosti z cest do budoucích programů.

Další nesmírnou výhodou je velikost skupin. I v tomto ohledu se snažíme klientům poskytnout maximální požitek z cestování, a proto cestujeme v počtu 6-14 osob ve skupině. Takto malá skupinka klientů umožnuje flexibilně upravovat denní program dle přání účastníků a navíc zaručuje dostatečnou míru exkluzivity cestování.

Velký důraz klademe také na komunikaci s klienty. Od prvního kontaktu až po odjezd na zájezd se snažíme klientům poskytnout maximum dostupných informací.

Kromě standardních katalogových poznávacích okruhů se také zaměřujeme na individuální a firemní klientelu. Dle přání klientů připravujeme programy šité na míru do jakékoliv země regionu.

Od roku 2006 také spolupracujeme se španělským touroperátorem Pullmantur, kterého zastupujeme na našem trhu. Českým turistům jsme představili bohatou a cenově zajímavou nabídku okružních plaveb Karibikem, Středomořím, Atlantikem se stravováním all inclusive. Více najdete na www.plavbykaribikem.cz.

V roce 2009 jsme do nabídky zařadili i polární plavby v oblasti Antarktidy, Arktidy, Špicberk, Grónska, Norska a dalších regionů. Dále nabízíme plavby na Galapágách. Nabídku těchto plaveb najdete na našem novém webu www.polarni-plavby.cz.

Ing. Pavel Novotný a Ing. Jan Šťastný

Počet zaměstnaců: 3

Rok založení: 2004

Spolupracující průvodci: 9

Kromě zákonného pojištění proti úpadku cestovní kanceláře máme také sjednané pojištění odpovědnosti za škody způsobné organizátorem zájezdu. Podrobné informace k pojištění najdete v sekci Pojištění cestovní kanceláře.

Zaměstnanci naší cestovní kanceláře:

Ing. Pavel Novotný

pavel-novotnyAbsolvent Technické Univerzity Liberec - obor podniková ekonomika. Jako student TUL absolvoval tři studijní pobyty na Univerzitě ve Veroně a pracovní stáž v Paříži. Nicméně již během studia spolupracoval s několika cestovními kancelářemi jako průvodce. Odtud byl již krok k realizaci vlastních představ o cestovním ruchu s možností uplatnění nabytých jazykových znalostí - angličtiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a portugalštiny. Jeho specializace je Brazílie, Venezuela, Mexiko a Ekvádor. Kromě toho pravidelně provází i turisty z Latinské Ameriky po Evropě.

Ing. Jan Šťastný

jan.stastnyAbsolvent stejné vzdělávací instituce jako Pavel Novotný. Během studií na vysoké škole vycestoval do Austrálie a poté do jihovýchodní Asie (Thajsko, Laos, Kambodža, Burma, India, Malajsie, Singapur). Po dokončení studií pracovní pobyt v USA a poté půlroční cesta po zemích Latinské Ameriky (Salvador, Guatemala, Honduras, Nikaragua, Kostarika, Argentina, Chile, Uruguay, Bolívie). Po návratu do ČR získal roční zkušenost v mezinárodní firmě v oblasti finančního řízení. Na jaře 2005 se definitivně začíná věnovat CK Soleada na plný úvazek. Na starosti má finance, marketing, webové prezentace a přípravu zájezdů do vybraných zemí. Ze zemí Latinské Ameriky mu zbývá procestovat Kolumbii, Venezuelu, Guayanu a Surinam.

BC. Adéla Herianová

Nový člen kolektivu naší cestovní kanceláře. Vystudovala bakalářské studium obor Cestovní ruch na Technické Univerzitě v Liberci. Od podzimu 2014 se začíná dostávat do tajů naší práce a postupně přebírá odpovědnost za administrativní chod kanceláře. Komunikuje s klienty a má na starosti okružní plavby Pullmantur.

Kouzelníkova pyramida v Chichen Itzá

Katalog Latinská Amerika 2018/19 je vytištěný.....

Nový katalog poznávacích zájezdů Latinská Amerika 2018/19 je hotový. Všechny zájezdy a termíny na tomto webu. Jarní termíny 2018 se plní a nabízíme spoustu garantovaných odjezdů.

TOPlist