Žádost o rezervaci zájezdu č. 2430

Základní ceny pro dospělou osobu
dospělí
159 900 Kč
Další příplatky
jednolůžkový pokoj
25 000 Kč
komplexní cestovní pojištění A90 Pandemic (140Kč/den) vč.storna
2 100 Kč
komplexní cestovní pojištění A90 Pandemic osoba starší 70 let (240Kč/den) vč.storna
4 080 Kč
spropitné, fakultativní výlety
-
turistické vízum do Guayany (35 EUR) + 1000 Kč za vyřízení
-
turistická karta do Surinamu (20USD) - platí se na vstupu
-
odletová taxa z Surinamu (cca 22USD) - splatná při odletu
-
očkování proti žluté zimnici
-
Fakultativní výlety
Poznámka ohledně vstupních formalit a očkování. Francouzská Guayana je v bezvízovém styku. Do Guayany je nutné turistické vízum, které je potřeba vyřídit před cestou. Naše CK bude vyřizovat vízum hromadně pro všechny účastníky v průběhu léta. Je nutné mít platný cestovní pas min. 12 měsíců v době zájezdu a min. 4 čisté stránky. Turistická karta do Surinamu se hradí po příletu do země.
-
Do Guayany je vyžadováno potvrzení o očkování na žlutou zimnici.
-
Slevy
3% při rezervaci více než 120 dnů před odjezdem
-
5% pro stále klienty více než 90 dnů před odjezdem
-
časové slevy se vztahují pouze na katalogové ceny
-
CENA CELKEM
Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám potvrdí náš pracovník.

Vaše údaje

Soubor služeb cestovního ruchu, které jsou Vám nabízeny, představují zájezd podle zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů, který provádí směrnici (EU) 2015/2302. Budete moci uplatnit veškerá práva, která pro Vás vyplývají z právních předpisů Evropské unie týkajících se zájezdů. Cestovní kancelář SOLEADA s.r.o., Mrštíkova 399/2a, 46007 Liberec ponese plnou odpovědnost za řádné poskytnutí služeb zahrnutých do zájezdu. Cestovní kancelář SOLEADA s.r.o. má ze zákona povinnost zajistit ochranu pro případ úpadku (pojištění záruky nebo bankovní záruka), na základě které Vám budou vráceny uskutečněné platby za služby, které Vám nebyly poskytnuty z důvodu jejího úpadku, a pokud je součástí zájezdu doprava, bude zajištěna Vaše repatriace. Více informací o základních právech podle směrnice (EU) 2015/2302.
S Vašimi údaji budeme nakládat pečlivě v souladu s platnou českou legislativou a našimi zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat.
Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)