Katalog na rok 2016/17 je hotový

Začátkem listopadu jde katalog do tisku a následující týden začne distribuce. Všichni naši stáli klienti i ti, co poslali žádost o zaslání, ho dostanou automaticky poštou. Protože vydáváme katalog jednou za dva roky a letos jsme se s vydáním katalog mírně opozdili, nabízíme všem zájemcům mimořádnou slevu 5% při rezervaci zájezdu do 30.11.2015. Tato sleva nelze kombinovat s jinou slevou.

Již nyní je katalog k dispozici v online verzi nebo v pdf ke stažení.


Jako v předchozích letech i v tomto katalogu najdete několik upravených okruhů a také plných novinek. Zde je krátké seznámení s novinkami.

Belem, Fr.Guayana, Surinam a Guayana - vydejte se po stopách Motýlka a poznejte nejmenší země kontinentu, které

To nejlepší z Bolívie - tato země si rozhodně zaslouží samostaný okruh a tak vás čekají lahůdky jako Salar Uyuni, jezero Titicaca nebo jezuitské misie na východě země.

Gran Colombia - Kolumbia a Panama - obě země mají dlouho společnou historii a protože tvoří most mezi Amerikami, bylo logické je spojit do jednoho okruhu.

Chile a Velikonočí ostrov - konečně nabízíme ucelený okruh na Chile včetně Velikonočního ostrova v základním programu....

Kultury severního Peru - tento zájezd je staronový, nicméně celý zaměřený na kultury a přírodní krásy severního Peru. Do programu jsme zařadili i návštěvu Cajamarca a především archelogické naleziště Kuelap vybudované kulturou Čačapojů.