Přístavní město Natal se nachází v severovýchodní části Brazílie a je hlavním městem státu Rio Grande do Norte. Žije zde přibližně 862 tisíc lidí.
Výstavba Via Costeira (Coastal Highway) – 10 km dlouhé aleje podél pobřeží, byla výchozí bod pro cestovní ruch v Natalu (1980). Město láká návštěvníky i pro další zajímavá místa – most Newton Navarro, divadlo Alberto Maranhão; pláže Ponta Negra, Pipa či Genipabu a pro zdejší karneval. Ve městě se nachází druhý největší městský park v Brazílii – Parque das Dunas. Ve městě také najdete největší kešu strom na světě, který byl v roce 1994 zapsán do Guinessovy knihy rekordů.

Ve městě je mezinárodní letiště. V roce 2014 Natal hostil FIFA World Cup 2014.

Severovýchodní cíp Jiní Ameriky – Cape São Roque, který se nachází asi 32 km od Natalu, navštívil jako první v roce 1501 evropský mořeplavec Amerigo Vespucci. V roce 1599 byla zřízena vesnice Natal.  Během koloniální éry se Natal stal producentem cukrové třtiny. Po celá staletí měl důležitou roli chov skotu. V minulém století zde byla těžba soli a ropa. Zároveň se město se rychle rozrůstalo a začali do Natalu jezdit turisté.

Vzhledem k dobré strategické poloze města zde byla během druhé světové války postavena americká letecká základna Parnamirin.
 

Zájezdy

Garantované zájezdy podzim 2019

Nové podmínky rezervací

I přes pomalu se zlepšující situaci ohledně koronaviru vidíme, že mnozí případní zájemci o poznávací zájezdy stále váhají s přihláškou. Proto jsme se rozhodli upravit podmínky pro nové rezervace zájezdů.

Navzdory oslabení české měny neměníme ceny zájezdů a platí ceny uvedené v katalogu Latinská Amerika 2020/21.
Pro všechny nové rezervace snižujeme výši zálohy na 25% z ceny zájezdu.