Situace ohledně Covid-19

Informace k našim zájezdům a aktuální situaci ohledně nemoci Covid-19.

Veletrh Holiday World 13.-16.2.2020

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2019 v Praze.

ITF SLOVAKIATOUR 23.1.-26.1.2020

Srdečně Vás zveme na náš stánek na veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour, který se koná v Bratislavě v termínu 23.1.-26.1.2020.

PF 2020

Vážení přátelé, rádi bychom vám popřáli klidné vánoční svátky a mnoho úspěchů v roce 2020. Také se těšíme na další setkání s Vámi.

Pojištění proti úpadku CK na rok 2020

Rádi bychom vás informovali, že na rok 2019 má naše cestovní kancelář sjednané zákonné pojištění záruky pro případ úpadku u UNION Poisťovňa a.s.

Katalog zájezdů 2020/21 je hotový

Právě jsme dokončili práce na novém katalogu Latinská Amerika 2020/21, takže se máte na co těšit......

Fotogalerie ze zájezdu do Peru

Přinášíme vám výběr fotografií z dubnového zájezdu do Peru. Počasí se vydařilo a na zájezdu se sešla výborná parta....

Fotogalerie ze zájezdu do Patagonie

Přinášíme vám výběr fotografií z listopadového zájezdu do Patagonie. Počasí bylo jako vždy excelentní, můžete se sami přesvědčit....

Veletrh cestovního ruchu Holiday World 2019

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2019 v Praze.

Pojištění proti úpadku CK na rok 2019

Rádi bychom vás informovali, že na rok 2019 má naše cestovní kancelář sjednané zákonné pojištění záruky pro případ úpadku u UNION Poisťovňa a.s.

PF 2019

Vážení přátelé, rádi bychom vám popřáli klidné vánoční svátky a mnoho úspěchů v roce 2019. Také se těšíme na další setkání s Vámi.

Severní Mexiko březen 2019

Uskutečnění zájezdu je již garantováno. V případě zájmu nás prosím kontaktujte co nejdříve. Z technických důvodů došlo ke změně termínu na 19.3.-4.4.2019.

Fotogalerie ze zájezdu po Bolívii

Přinášíme Vám fotografie z dubnového okruhu po Bolívii. Trochu inspirace pro případné zájemce.

Puya Raimondii - největší bromélie světa

Vzácnou rostlinu, najdete jenom na několika odlehlých místech severního Peru a Bolívie.

Ochrana osobních údajů - GDPR

25.5.2018 vstupuje v platnost nařízení EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů známé pod zkratkou GDPR. Jak se dotkne našich klientů najdete v tomto článku.

Zákonné pojištění CK proti úpadku na rok 2018

Rádi bychom vás informovali, že na rok 2018 naše cestovní kancelář má sjednané zákonné pojištění záruky pro případ úpadku u UNION Poisťovňa a.s.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World 15.2.-18.2.2018

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2018 v Praze.

PF 2018

Vážení přátelé, rádi bychom vám popřáli klidné vánoční svátky a mnoho úspěchů do nadcházejícího roku 2018. Také se těšíme na další setkání s Vámi.

Nový okruh Mexikem

V právě připravovaném katalogu na rok 2018/19 najdete i úplně nový okruh severním Mexikem.

Nechcete cestovat sami ?

Rádi byste s námi cestovali do Latinské Ameriky, ale nemáte parťáka nebo parťačku na pokoj ? Napište nám co nejdříve a pokusíme se společně najít řešení.

Videoupoutávka naší CK na webu Seznam.cz

Během září se můžete setkat na Seznam.cz s videoupoutávkou na naší cestovní kancelář. Pokud jste si našli cestu k nám díky tomuto spotu, jsme rádi.

Termíny na jaro 2018 zveřejněny

Na webu již najdete nové termíny na jaro 2018 pro většinu zájezdů. Podzimní termíny 2018 budou zveřejněny brzy. Na podzim připravujeme vydání nového tištěného katalogu.

TTG Travel Awards 2016

V hlasování v anketě TTG Travel Awards 2016 o nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Ameriky jsme postoupili mezi tři finalisty....

Veletrh cestovního ruchu Holiday World 16.2.-19.2.2017

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2017 v Praze.

PF 2017

Vážení přátelé, rádi bychom vám popřáli klidné vánoční svátky a mnoho úspěchů do nadcházejícího roku 2017. Také se těšíme na další setkání s Vámi.

Velikonoce v Guatemale

Mezi nejvýznamnější svátky Latinské Ameriky patří bezesporu Velikonoce, přesněji "Semana Santa" - Velikonoční týden.

Prohlášení k výskytu viru zika

S ohledem na aktuální zvýšený výskyt zpráv ohledně viru zika v regionu Latinské Ameriky, bychom rádi naše klienty ujistili, že situaci důkladně monitorujeme. Zde najdete základní informace o aktuální situaci.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World 28.2.-31.2.2016

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2016 v Praze.

Zákonné pojištění CK Soleada na rok 2016

Rádi bychom vás informovali, že na rok 2016 naše cestovní kancelář má sjednané zákonné pojištění záruky pro případ úpadku u UNION Poisťovňa a.s.

PF 2016

Naše cestovní kancelář přeje všem klientům i obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nadcházející rok 2016.

Katalog na rok 2016/17 je hotový

S radostí vás informujeme, že tento týden jde katalog Latinská Amerika 2016/2017 do tisku a příští týden začneme s jeho distribucí. Využijte mimořádnou slevu při rezervaci zájezdu do 30.11.2015.

Jídlo a pití v Argentině

První co si většina z nás vybaví je argentinské hovězí a víno. Na oboje jsou Argentinci náležitě pyšní a proto se připravte na to, že vaše chuťové buňky a žaludek dostanou pořádně zabrat.

Jídlo a pití v Brazílii

Neodmyslitelnou součástí brazilské kultury je rozmanitá a chutná kuchyně, která vás bude doprovázet po celou dobu pobytu v Brazílii.

El Chaltén - brána k Fitz Roy

Jednu z nejúžasnějších přírodních atrakcí celé Patagonie najdete v blízkosti malého městečka El Chaltén. Mezi horolezci i turisty legendární granitový masiv Fitz Roy ohromí svou velikostí snad každého.

Posvátné jezero Titicaca

Podle incké legendy zde bůh Viracocha stvořil slunce, hvězdy a první lidi. Manco Capac a jeho sestra Mama Ocllo se vynořili z jezera Titicaca a vydali se hledat vhodné místo pro založení města.

Krásy Brazílie učarují každému

Pokud hledáte důvody pro návštěvu Brazílie, pak doporučujeme přečíst si následující článek, který vám přiblíží tuto destinaci z trochu jiného pohledu.

Garantované zájezdy podzim 2019

Poslední volná místa v jarních zájezdech......

Pokud byste rádi cestovali do Latinské Ameriky, pak nabízíme poslední volná místa na zájezdy s garantovanými odjezdy např. do Brazílie, Patagonie, Mexika, velký okruh Latinskou Amerikou - Velká jihoamerická mozaika nebo do Bolívie. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.