To nejlepší z Kostariky a Nikaraguy

SAN JOSE – POAS – VODOPÁDY LA PAZ – GRECÍA – SARCHÍ – ARENAL – TABACÓN – MONTEVERDE – PACIFICKÉ POBŘEŽÍ – GRANADA – VULKÁN MOMBACHO – MASAYA – MANAGUA – LEÓN – FLOR DE CAŇA Pohodový okruh kombinující dvě zajímavé země Střední Ameriky. Kostarika vás uchvátí svojí nádhernou přírodou, vulkány, národními…
doprava: letecky 14 dní
16.02.2021
strava: snídaně ubytování: hotel ***+
Cena od 91 900 Kč

Detaily zájezdu

Základní ceny pro dospělou osobu
dospělí
91 900 Kč
Další příplatky
příplatek za jednolůžkový pokoj
15 000 Kč
komplexní cestovní pojištění A90 vč. storna
1 190 Kč
fakultativní výlety a spropitné
-
turistická karta Nikaragua 10 USD
-
Slevy
3% při rezervaci více než 120 dnů před odjezdem
-
5% pro stále klienty více než 90 dnů před odjezdem
-
časové slevy se vztahují pouze na katalogové ceny
-
CENA CELKEM
Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám potvrdí náš pracovník.

Cena zahrnuje

  • mezinárodní leteckou dopravu s přestupy včetně tax
  • 12x ubytování v 3-4* hotelech se snídaní
  • privátní doprava během programu
  • uvedený program včetně vstupů
  • služby českého průvodce CK SOLEADA ( (minimum: 8 osob)
  • pojištění CK proti úpadku

Vaše údaje

Soubor služeb cestovního ruchu, které jsou Vám nabízeny, představují zájezd podle zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů, který provádí směrnici (EU) 2015/2302. Budete moci uplatnit veškerá práva, která pro Vás vyplývají z právních předpisů Evropské unie týkajících se zájezdů. Cestovní kancelář SOLEADA s.r.o., Moskevská 658/41, 46001 Liberec ponese plnou odpovědnost za řádné poskytnutí služeb zahrnutých do zájezdu. Cestovní kancelář SOLEADA s.r.o. má ze zákona povinnost zajistit ochranu pro případ úpadku (pojištění záruky nebo bankovní záruka), na základě které Vám budou vráceny uskutečněné platby za služby, které Vám nebyly poskytnuty z důvodu jejího úpadku, a pokud je součástí zájezdu doprava, bude zajištěna Vaše repatriace. Více informací o základních právech podle směrnice (EU) 2015/2302.
S Vašimi údaji budeme nakládat pečlivě v souladu s platnou českou legislativou a našimi zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat.
Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Garantované zájezdy podzim 2019

Poslední volná místa v jarních zájezdech......

Pokud byste rádi cestovali do Latinské Ameriky, pak nabízíme poslední volná místa na zájezdy s garantovanými odjezdy např. do Brazílie, Patagonie, Mexika, velký okruh Latinskou Amerikou - Velká jihoamerická mozaika nebo do Bolívie. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.