V této sekci najdete bohatou nabídku polárních plaveb v Patagonii a v oblasti Antarktidy. S ohledem na naši specializaci na Latinskou Ameriku nabízíme klientům i netradiční způsob cestování a poznávání.

Širokou nabídku plaveb v oblasti Patagonie nabízíme na trase mezi Ushuaia v Ohňové zemi a Punta Arenas v Chile. V této oblasti najdete mnoho pevninských ledovců, divokou přírodu a také slavný Mys Horn. Další zajímavou alternativou jsou plavby podél chilského pobřeží mezi Punta Arenas a Puerto Montt.

Samostatnou kapitolou jsou plavby do antarktického regionu. Nejkratší desetidenní plavby na Antarktický poloostrov nabízejí unikátní setkání s nejméně osídleným kontinentem naší planety. Pro náročnější cestovatele jsou připraveny delší itineráře zahrnující další zajímavé destinace jako Jižní Georgia, Falklandské ostrovy nebo Jižní Shetlandské ostrovy.

Spolupracujeme pouze s renomovanými světovými touroperátory, kteří se na tento typ plaveb specializují. Nabídka plaveb v období listopad – březen je velice široká, nicméně s ohledem na omezené kapacity lodí (cca 100 pasažerů), je vhodné plánovat cestu s velkým předstihem (minimálně 6-12 měsíců) před požadovaným termínem.

Kromě klasického poznávání, nabízíme i specializované plavby, které nabízejí doplňkový program jak sportovního charakteru, tak např. se zaměřením na fotografování.

Pokud vám láká Patagonie nebo Antarktida, pak můžete navštívit náš specializovaný web www.polarni-plavby.cz, kde najdete kompletní nabídku a další dodatečné informace. Případně nás kontaktujte na info@soleada.cz nebo 774 750 111. Rádi vám připravíme nabídku plavby a samozřejmě i programu před a po plavbě.

Filtr vyhledávání

Podzimní zájezdy 2019 se již plní.....

Letošní jarní termíny jsou vyprodané a již se začínají plnit podzimní termíny. Pokud byste rádi s námi rádi cestovali do Latinské Ameriky, pak nabízíme poslední volná místa na zájezdy do Kolumbie, Brazílie, Kostariky a Panamy, Mexika, klasický okruh do Peru a nebo jedinečný zájezd do severního Peru.

TOPlist