Nádherná příroda států Chihuahua, Sinaloa a Baja California Sur, minimum turistů a neuvěřitelně příjemní lidé. Největší atrakcí je samozřejmě jízda vlakem podél "Měděného kaňonu" - Barrancas del Cobre - systém kaňonů čtyřikrát větší než slavný Grand Canyon. Po přeletu na poloostrov California Vás čeká neuvěřitelná proměna přírody i klimatických podmínek. Ze zimního prostředí hor jsme se dostali na nádherné slunné pláže města La Paz a dalších míst jako např. Todos Santos se slavným hotelem California, Cabo San Lucas, San José del Cabo nebo záliv Magdalena místo, kde můžete zblízka pozorovat plejtvákovce šedé.

Tento zájezd nabízíme pouze v únorovém termínu. Dostupné termíny jsou: 11.2.2023 a 17.2.2023 a uskutečnění obou zájezdů je garantované.

Podrobný program najdete na: https://www.soleada.cz/zajezdy/putovani-severnim-mexikem-copper-canyon-a-baja-485090/

Doporučené destinace pro 2023

Na rok 2023 Vám můžeme doporučit zájezdy do všech destinací Latinské Ameriky např. Kostarika, Mexiko, Chile, Argentina, Peru, Brazílie, Kolumbie. Máte-li dotazy, zavolejte nám na 774 750 111, rádi Vám odpovíme. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.