Po 4 týdnech strávených v Kostarice a Panamě jsme se konečně vrátili domů. Kromě výrazně teplejšího počasí a nádherné přírody Vás asi nejvíce překvapí, jak lidé disciplinovaně a bez problémů dodržují základní zdravotní opatření (mytí rukou před vstupem, měření teploty, nošení roušek). Kostarika má aktuálně cca 100 případů denně a přestože je turistická sezona v běhu situace je dlouhodobě stabilní.

Služby, restaurace i hotely fungují bez problémů a ve srovnání s minulostí je zde o něco méně turistů, což je samozřejmě velké plus.

V Panamě je turistů podstatně méně než v minulosti a všichni účastníci zájezdů byli mile překvapeni, jak krásné je Panama City. Zlatým hřebem je bezesporu plavba Panamským kanálem.

Podívejte se na pár fotek z cesty a pokud Vás obě destinace lákají, program najdete zde:

https://www.soleada.cz/zajezdy/kostarika-stredoamericky-raj-609510/
https://www.soleada.cz/zajezdy/stredoamericky-raj-kostarika-a-panama-344970/

Doporučené destinace pro 2022

Na podzim 2022 Vám můžeme doporučit zájezdy do všech destinací např. Kostarika, Mexiko, Chile, Argentina, Peru, Brazílie, Kolumbie. Ve všech zemích je situace stabilní a cestování funguje bez problémů. Podmínkou je dokončené očkování proti covidu. Máte-li dotazy, zavolejte nám na 774 750 111, rádi Vám odpovíme.