Začátkem listopadu jde katalog do tisku a následující týden začne distribuce. Všichni naši stáli klienti i ti, co poslali žádost o zaslání, ho dostanou automaticky poštou. Protože vydáváme katalog jednou za dva roky a letos jsme se s vydáním katalog mírně opozdili, nabízíme všem zájemcům mimořádnou slevu 5% při rezervaci zájezdu do 30.11.2015. Tato sleva nelze kombinovat s jinou slevou.

Již nyní je katalog k dispozici v online verzi nebo v pdf ke stažení.


Jako v předchozích letech i v tomto katalogu najdete několik upravených okruhů a také plných novinek. Zde je krátké seznámení s novinkami.

Belem, Fr.Guayana, Surinam a Guayana - vydejte se po stopách Motýlka a poznejte nejmenší země kontinentu, které

To nejlepší z Bolívie - tato země si rozhodně zaslouží samostaný okruh a tak vás čekají lahůdky jako Salar Uyuni, jezero Titicaca nebo jezuitské misie na východě země.

Gran Colombia - Kolumbia a Panama - obě země mají dlouho společnou historii a protože tvoří most mezi Amerikami, bylo logické je spojit do jednoho okruhu.

Chile a Velikonočí ostrov - konečně nabízíme ucelený okruh na Chile včetně Velikonočního ostrova v základním programu....

Kultury severního Peru - tento zájezd je staronový, nicméně celý zaměřený na kultury a přírodní krásy severního Peru. Do programu jsme zařadili i návštěvu Cajamarca a především archelogické naleziště Kuelap vybudované kulturou Čačapojů.
Doporučené destinace pro 2023

Na rok 2023 Vám můžeme doporučit zájezdy do všech destinací Latinské Ameriky např. Kostarika, Mexiko, Chile, Argentina, Peru, Brazílie, Kolumbie. Máte-li dotazy, zavolejte nám na 774 750 111, rádi Vám odpovíme. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.