Aktualizace 8.12.2020
Postupně se začínají otvírat destinace v celé Latinské Americe. Průběžně budeme aktualizovat podmínky vstup do jednotlivých zemí. Zatím uvádíme země, kterou jsou otevřené turistům.

Bolívie - povinný test
Brazílie - vstup bez testu
Chile - povinný test
Kolumbie - bez testu
Kostarika . bez testu
Panama - povinný test
Mexiko - bez testu
Guatemala - povinný test
Ekvádor a Galapágy - povinný test


Aktualizace dne 1.12.2020
Minulý týden se nám podařilo obnovit zákonné pojištění CK proti úpadku i na rok 2021 a všechny naše zájezdy jsou pojištěny. Na příští rok jsme vybrali několik zájezdů do destinací, které jsou aktuálně bezproblémové. Většina z těchto zájezdů je již z části naplněná a proto uskutečnění garantujeme. Naší prioritou je samozřejmě bezpečnost účastníků a proto budeme muset být výrazně flexibilnější v přípravě i samotném průběhu zájezdu. I Vás bychom chtěli požádat o určitou shovívavost, protože situace v cestovním ruchu je a bude celosvětově naprosto odlišná od situace před covidem. Vždy jsme se snažili o maximální míru kvality služeb a profesionality během zájezdů a o to se budeme snažit i nadále.

Aktualizace dne 23.11.2020
Některé země Střední Ameriky se pomalu začínají otvírat pro turisty a proto jsme se rozhodli nabídnout jarní termín zájezdu do Kostariky a Panamy.


Aktualizace dne 22.10.2020

S ohledem na vládní nařízení oznamujeme, že od 22.10.2020 do odvolání bude provozovna CK SOLEADA na adrese Moskevská 658/41, Liberec uzavřena. V případ potřeby nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem.Vážení klienti,

s ohledem na aktuální celosvětové šíření nemoci Covid-19 a reálný odhad dalšího vývoje jsme se rozhodli o odložení všech jarních a letních termínů zájezdů do Latinské Ameriky. V tuto chvíli nezbývá, než čekat a sledovat vývoj situace v Evropě tak i v zemích Latinské Ameriky. Rádi bychom zdůraznili, že na prvním místě je bezpečnost a zdraví našich klientů a proto jsme připraveni odložit zájezdy na pozdější dobu nebo i do nadcházejícího roku.

Jsme malá specializovaná cestovní kancelář a to nám umožňuje přečkat i delší časové období do doby, než bude cestování opět bezpečné. Všechny naše zájezdy jsou pojištěné a naše celková ekonomická situace je velice dobrá.

Přejeme všem našim stálým i budoucím klientům trpělivost, abychom toto těžké období ve zdraví přečkali a opět se mohli vrátit k naší společné zálibě – cestování a poznávání. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

Pavel Novotný a Jan Šťastný

Garantované zájezdy podzim 2019

Nové podmínky rezervací

I přes pomalu se zlepšující situaci ohledně koronaviru vidíme, že mnozí případní zájemci o poznávací zájezdy stále váhají s přihláškou. Proto jsme se rozhodli upravit podmínky pro nové rezervace zájezdů.

Navzdory oslabení české měny neměníme ceny zájezdů a platí ceny uvedené v katalogu Latinská Amerika 2020/21.
Pro všechny nové rezervace snižujeme výši zálohy na 25% z ceny zájezdu.