Vážení klienti,

s ohledem na aktuální celosvětové šíření nemoci Covid-19 a reálný odhad dalšího vývoje jsme se rozhodli o odložení všech jarních a letních termínů zájezdů do Latinské Ameriky. V tuto chvíli nezbývá, než čekat a sledovat vývoj situace v Evropě tak i v zemích Latinské Ameriky. Rádi bychom zdůraznili, že na prvním místě je bezpečnost a zdraví našich klientů a proto jsme připraveni odložit zájezdy na pozdější dobu nebo i do nadcházejícího roku.

Jsme malá specializovaná cestovní kancelář a to nám umožňuje přečkat i delší časové období do doby, než bude cestování opět bezpečné. Všechny naše zájezdy jsou pojištěné a naše celková ekonomická situace je velice dobrá.

Přejeme všem našim stálým i budoucím klientům trpělivost, abychom toto těžké období ve zdraví přečkali a opět se mohli vrátit k naší společné zálibě – cestování a poznávání. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

Pavel Novotný a Jan Šťastný

Garantované zájezdy podzim 2019

Nové podmínky rezervací

I přes pomalu se zlepšující situaci ohledně koronaviru vidíme, že mnozí případní zájemci o poznávací zájezdy stále váhají s přihláškou, rozhodli jsme se upravit podmínky pro nové rezervace zájezdů.

Navzdory oslabení české měny neměníme ceny zájezdů a platí ceny uvedené v katalogu Latinská Amerika 2020/21.
Pro všechny nové rezervace snižujeme výši zálohy na 25% z ceny zájezdu a poskytujeme slevu 5%.