Vážení klienti,

s ohledem na aktuální celosvětové šíření nemoci Covid-19 a reálný odhad dalšího vývoje jsme se rozhodli o odložení všech jarních a letních termínů zájezdů do Latinské Ameriky. V tuto chvíli nezbývá, než čekat a sledovat vývoj situace v Evropě tak i v zemích Latinské Ameriky. Rádi bychom zdůraznili, že na prvním místě je bezpečnost a zdraví našich klientů a proto jsme připraveni odložit zájezdy na pozdější dobu nebo i do nadcházejícího roku.

Jsme malá specializovaná cestovní kancelář a to nám umožňuje přečkat i delší časové období do doby, než bude cestování opět bezpečné. Všechny naše zájezdy jsou pojištěné a naše celková ekonomická situace je velice dobrá.

Přejeme všem našim stálým i budoucím klientům trpělivost, abychom toto těžké období ve zdraví přečkali a opět se mohli vrátit k naší společné zálibě – cestování a poznávání. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

Pavel Novotný a Jan Šťastný

Garantované zájezdy podzim 2019

Poslední volná místa v jarních zájezdech......

Pokud byste rádi cestovali do Latinské Ameriky, pak nabízíme poslední volná místa na zájezdy s garantovanými odjezdy např. do Brazílie, Patagonie, Mexika, velký okruh Latinskou Amerikou - Velká jihoamerická mozaika nebo do Bolívie. Přehled garantovaných zájezdů najdete zde.