Na začátek března máme opět naplánované naše populární okruhy Brazílií. Na výběr je ze tří okruhů s různou délkou programu. Základem je samozřejmě několikadenní pobyt v Rio de Janeiro, kdy navštívíte nejznámější ikony města - sochu Krista, Corcovado, slavné pláže Copcabana, Ipanema, Leblon, historcké centrum města, bohémskou čtvrť Santa Tereza nebo město Niteroi na druhé straně zálivu. Jestli Vás něco opravdu nadchne, pak je to místní kuchyně. Nepřeberné množství exotického ovoce a osvěžujících nápojů, které si koupíte, kdekoliv Vás napadne. Kdo nenavštívil vodopády Iguazú, jako by zde nebyl. Nejkrásnější vodopády světa prozkoumáme z obou stran - brazilské i argentinské. Největší atrakcí bývá jízda lodí pod samotné vodopády, kdy na Vás nezůstane niť suchá. Další zájímavostí je návštěva vodí elektrárny Itaipú, svého času největší vodovní elektrárny světa.

Pokud se rozhodnet pro delší okruh, pak Vás dále čeká návštěva Amazonie, hlavního města Brazília, Salvador de Bahía a Natal.

https://www.soleada.cz/zajezdy/brazilsky-expres-344747/

https://www.soleada.cz/zajezdy/prirodni-krasy-brazilie-od-ria-k-amazonii-344748/

https://www.soleada.cz/zajezdy/velka-cesta-brazilii-344749/

Garantované zájezdy podzim 2021

Nové podmínky rezervací

Pokud s námi chcete na podzim vyrazit do Latinské Ameriky a váháte s přihláškou, rádi bychom Vám rozhodnutí usnadnili. Můžete se nyní přihlásit na zájezd i bez uhrazení zálohy. Tu stačí uhradit 4 měsíce před odjezdem. Pokud by se zájezd nemohl uskutečnit, pak máte na výběr vrácení peněz nebo změnu termínu.