TTG Travel Awards 2016

V hlasování v anketě TTG Travel Awards 2016 o nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Ameriky jsme postoupili mezi tři finalisty....

Veletrh cestovního ruchu Holiday World 16.2.-19.2.2017

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2017 v Praze.

PF 2017

Vážení přátelé, rádi bychom vám popřáli klidné vánoční svátky a mnoho úspěchů do nadcházejícího roku 2017. Také se těšíme na další setkání s Vámi.

Velikonoce v Guatemale

Mezi nejvýznamnější svátky Latinské Ameriky patří bezesporu Velikonoce, přesněji "Semana Santa" - Velikonoční týden.

Prohlášení k výskytu viru zika

S ohledem na aktuální zvýšený výskyt zpráv ohledně viru zika v regionu Latinské Ameriky, bychom rádi naše klienty ujistili, že situaci důkladně monitorujeme. Zde najdete základní informace o aktuální situaci.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World 28.2.-31.2.2016

Srdečně zveme všechny klienty i obchodní partnery na náš stánek na veletrhu Holiday World 2016 v Praze.

Zákonné pojištění CK Soleada na rok 2016

Rádi bychom vás informovali, že na rok 2016 naše cestovní kancelář má sjednané zákonné pojištění záruky pro případ úpadku u UNION Poisťovňa a.s.

PF 2016

Naše cestovní kancelář přeje všem klientům i obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nadcházející rok 2016.

Katalog na rok 2016/17 je hotový

S radostí vás informujeme, že tento týden jde katalog Latinská Amerika 2016/2017 do tisku a příští týden začneme s jeho distribucí. Využijte mimořádnou slevu při rezervaci zájezdu do 30.11.2015.

Jídlo a pití v Argentině

První co si většina z nás vybaví je argentinské hovězí a víno. Na oboje jsou Argentinci náležitě pyšní a proto se připravte na to, že vaše chuťové buňky a žaludek dostanou pořádně zabrat.

Jídlo a pití v Brazílii

Neodmyslitelnou součástí brazilské kultury je rozmanitá a chutná kuchyně, která vás bude doprovázet po celou dobu pobytu v Brazílii.

El Chaltén - brána k Fitz Roy

Jednu z nejúžasnějších přírodních atrakcí celé Patagonie najdete v blízkosti malého městečka El Chaltén. Mezi horolezci i turisty legendární granitový masiv Fitz Roy ohromí svou velikostí snad každého.

Posvátné jezero Titicaca

Podle incké legendy zde bůh Viracocha stvořil slunce, hvězdy a první lidi. Manco Capac a jeho sestra Mama Ocllo se vynořili z jezera Titicaca a vydali se hledat vhodné místo pro založení města.

Krásy Brazílie učarují každému

Pokud hledáte důvody pro návštěvu Brazílie, pak doporučujeme přečíst si následující článek, který vám přiblíží tuto destinaci z trochu jiného pohledu.

Podzimní zájezdy s 5% slevou.....

Rádi bychom Vás informovali, že jarní zájezdy do všech destinací jsou již uzavřeny a začínají se plnit podzimní termíny. V případě přihlášky do 31.5. nabízíme pro všechny slevu 5%.
Více informací

TOPlist